بخش های آکواریوم

آکواریوم منطقه آزاد انزلی دارای بخش های متنوع و زیبایی است

که دیدن همه بخش های آن در بازدید از آکواریوم، تجربه ای بیاد ماندنی را برای شما به همراه می آورد.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

بخش عکاسی


در این بخش از بازدید کنندگان، عکس یادگاری و در حالت های مختلف گرفته می شود و پس از اتمام بازدید از آکواریوم،‌ تصاویر زیبای مونتاژ شده با سیستم های کامپیوتری طراحی شده و بعنوان یادگاری زیبایی از این گردش خاطره انگیز به مشتریان ارایه می شود.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

سالن خلیج فارس


این بخش،‌ یکی از بزرگترین سالن های مجموعه آکواریوم منطقه آزاد انزلی می باشد. این سالن دارای آکواریوم های مختلف با انواع ماهیان این منطقه بوده و همچنین فضای زیبایی برای عکس های دسته جمعی را برای شما مهیا می سازد.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

بخش آرواره


آیا می دانید ابعاد آرواره های کوسه واقعی چقدر است؟ در بخش آرواره آکواریوم می توانید اندازه واقعی آرواره های ماهی های مختلف را از نزدیک ببینید.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

بخش آمازون


دکور زیبایی از جنگل های آمازون با یک قایق کایاک برای عکس های یادگاری در این بخش برای مشتریان و بازدیدکنندگان آکواریوم ساخته شده که خیلی از علاقمندان را به انداخنم عکس یادگاری با این موارد ترغیب می نماید.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

بخش غار دریایی


این قسمت با دکوراسیونی زیبا و نورپردازی شبیه سازی شده با غارهای دریایی،‌به شما حس رازآلود غارهای دریایی را القاء کرده و توامان آرامشی وصف ناشدنی را از یک تور و گردش علمی در اعماق دریا با ماهیان مختلف را بوجود می اورد.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

تونل های رویایی


طولانی ترین تونل شیشه ای زیر آب در ایران به طول بیش از ۴۰ متر با چشم اندازهایی منحصربفرد، در آکواریوم منطقه آزاد انزلی واقع شده است. بسیاری از بازدید کنندگان از آکواریوم، این قسمت را بعنوان منحصربفردترین و زیباترین قسمت آکواریوم می شناسند.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

ماهی های واتوز ( کوسه بامبو )


آیا تا بحال به ماهیان و بچه کوسه ها غذا داده اید؟ در این بخش می توانید این تجربه منحصربفرد را تجربه نمایید.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

بخش پرندگان و خزندگان


انواع پرندگان و خزندگان در فضای مشخصی از آکواریوم منطقه آزاد انزلی برای بازدید عموم به نمایش در آمده اند.

- آکواریوم منطقه آزاد انزلی -

ماهیان کوی


در فرهنگ کشورهای ٰژاپن و چین، افسانه زیبایی وجود دارد که در خصوص ماهیان خستگی ناپذیر در کشور چین می باشد. در این قصه، ماهیان « کوی » نشانه سختکوشی، امید و خوشبختی بوده و مردم طی سالیان طولانی به این ماهیان غذا داده اند. تا جایی که امروزه این امر به یکی از جاذبه های زیبای این نوع ماهی ها تبدیل شده است. در این سالن شما هم می توانید به ماهیان کوی با دستان خودتان غذا داده و از این امر لذت ببرید.