خرید بلیط آکواریوم انزلی

خرید بلیط آکواریوم انزلی برای یک روز هیجان اگیز با خانواده

با قسمت های مختلف آکواریوم انزلی قبل از خرید بلیط آشنا شوید

می خواهید سفری به سمت شمال کشور داشته باشید؟ شمال کشور به دلیل جنگل، دریا و آب و هوای فوق العاده بهترین مکان برای مسافرت محسوب می شود. شما می توانید قبل سفر مکان های دیدنی را در نظر بگیرید تا برنامه ای دقیق و حساب شده داشته باشید. اگر قصد سفر به استان گیلان و شهر انزلی را دارید بهتر است به آکواریوم زیبای آن سر بزنید. قبل از خرید بلیط آکواریوم انزلی بهتر است در مورد بخش های مختلف آن بیشتر بدانید، در ادامه ما را همراهی کنید.

آکواریوم انزلی

این مکان فوق العاده و زیبا که با نام فانتستیک نیز شناخته می شود، در سال 1397 با مساحت ده هزار متر مربع در منطقه آزاد کاسپین ساخته شد. در این فضای دو طبقه شما می توانید قسمت ها و بخش های مختلفی را ببینید. هر کدام از قسمت های آن گونه متنوعی از ماهی ها را در خود جای داده است. به صورت کاملا پیشرفته و زیبا این مکان را ساخته اند که محل زیستی مناسب برای ماهی ها و جانوران آبزی باشد. دمای آب، غذا و … به صورت عالی مهندسی شده اند. در کنار اکثر قسمت ها توضیحاتی در مورد آن ماهی و محل زندگی اش نوشته می شود. شما می توانید در حالی که از آن محیط زیبا لذت می برید، اطلاعات عمومی خود را در مورد جانداران زیر آب بیشتر کنید.

معرفی بخش های مختلف آکواریوم انزلی

خرید بلیط آکواریوم انزلی

تونل آبی

معروف ترین قسمت این آکواریوم زیبا تونل آبی با طول 40 متر می باشد. در این تونل انواع موجودات آبزی را در رنگ های مختلف می بینید و می توانید با نوع مختلف آن آشنا شوید. غواصان در حال شنا نیز به زیبایی این تونل افزوده است. شما می توانید عکس های فوق العاده زیبایی را در این محوطه بگیرید. اگر اهل اینستاگرام و فضای مجازی هستید، عکس گرفتن در این منطقه را فراموش نکنید.

همچنین در قسمتی که می خواهید وارد آکواریوم شوید، عکاسان حرفه ای با دوربین هایشان هستند، شما می توانید عکس های دسته جمعی و یادگاری خود را گرفته و بر روی لیوان، شاسی و… چاپ کنید و هنگام خروج تحویل بگیرید.

خرید بلیط آکواریوم انزلی

برای خرید بلیط بهتر است به سایت مراجعه کنید. برای افراد زیر 12 سال بلیط این آکواریوم با قیمتی پایین تر به فروش می رسد، بنابراین به این موضوع دقت فراوانی داشته باشید.

ماهی های کوکی

شنیده اید که در آکواریوم انزلی می توانید با شیشه شیر به ماهی ها غذا بدهید؟! کودکان نیز می توانند در این کار شما را همراهی کنید. حس خوبی که غذا دادن به ماهی ها دارد غیر قابل توصیف است. این ماهی را در کشورهایی مانند چین و ژاپن به عنوان نماد امیدواری می شناسند.

خرید بلیط آکواریوم انزلی

جنگل های آمازون

فرض کنید در حالی که با هزینه بسیار کم و بدون گرفتن ویزا و… به جنگل های آمازون رفته باشید. شبیه سازی این فضا به جنگل های بسیار دور می تواند شما را در میان درختان انبوه آمازون و رودخانه ای که با ماهی های زیبا قرار دارد، ببرد. نورپردازی های فوق العاده ای در این آکواریوم به کار برده شده و فضایی بسیار دل نواز ایجاد کرده است.

سالن خلیج فارس

چه نوع ماهی هایی در دریاهای جنوب وجود دارد؟ در این منطقه می توانید این ماهی ها را ببینید. فضای این سالن بسیار بزرگ بوده و مکان مناسبی برای گرفتن عکس های خانوادگی به حساب می آید.

غار دریایی

نورپردازی متفاوتی در این فضا وجود دارد. شما دریچه هایی به شکل دایره در این قسمت میبینید و می توانید ماهی ها را از نزدیک تماشا کنید. چه حس زیبایی! دیدن ماهی ها از فاصله ای بسیار نزدیک! در این قسمت 25 نوع ماهی وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به جعبه ماهی مکعبی اشاره کرد. این ماهی شما را به یاد کدام شخصیت کاتونی می اندازد؟

آرواره ها

از این که بدانید ماهی ها در چه اندازه هایی وجود دارند، کنجکاو شده اید؟! با خرید بلیط آکواریوم انزلی و رفتن به قسمت آرواره ها شما می توانید اسکلت ماهی ها را در اندازه های مختلف ببینید و اطلاعات مهمی از آن ها به دست آورید.

همچنین در آکواریوم انزلی شما می توانید کوسه های بزرگ را از پشت شیشه ها تماشا کنید. به ماهی هایی که در آکواریوم روباز قرار دارند، غذا بدهید، در قسمت دریای خزر ماهی های خاویار را ببینید، فیله ماهی که از گران ترین خاویارهای جهان محسوب می شود، در طبقه اول شما می توانید انواع آکواریوم های مختلف با ابعاد گوناگون را مشاهده کنید.

خرید بلیط آکواریوم انزلی

طبقه دوم

شما می توانید به طبقه دوم بروید و پرندگان و خزندگانی را نیز تماشا کنید. لاک پشت های بی خطر طوطی های زیبا و… از قشنگی های آکواریوم به حساب می آیند.

رستوران و کافی شاپ

در هر سفری شخصی وجود دارد که در تمام حالت ابراز گرسنگی می کند و همه را به اجبار به سمت غذا خوری می برد. در این آکواریوم با خیال راحت هر قسمت را تماشا کرده و بعد به سمت رستوران داخل آکواریوم که با فضای کلاسیک قرار دارد، رفته و غذایی خوشمزه نوش جان کنید. همچنین در قسمت کافی شاپ می توانید نوشیدنی خنک را در فصل های تابستان و قهوه خوشمزه تان را میل نمایید.

گیم لند

نوجوانان در سفر حوصله شان سر می رود. به خصوص نوجوانان در نسل جدید که دائم در حال انجام بازی های کتمپیوتری هستند. آکواریوم انزلی به فکر آن ها نیز بوده است و محیطی را برایشان در نظر دارد. نوجوانان می توانید در قسمت گیم لند بازی های مختلفی انجام دهید و لذت ببرید.

بولینگ

بولینگ یکی از ورزش های لاکچری محسوب می شود که وسیله ای برای ارزیابی تمرکز نیز می باشد. شما می توانید در این قسمت با انجام این بازی تمرکز خود را محک بزنید و از بازی خود لذت ببرید.

در آخر

با خرید بلیط آکواریوم انزلی و رفتن به بزرگ ترین آکواریوم ایران می تواند لذت بخش ترین اتفاق برای سفر باشد. اگر می خواهید به سمت انزلی بروید دیدن این قسمت را از دست ندهید. جمع شدن تمامی تفریحات در یک مکان به صورت کاملا شگفت انگیزی می تواند سفرتان را کامل کند.


Leave a Comment