قیمت آکواریوم انزلی

قیمت آکواریوم انزلی برای بازدید عموم

قیمت آکواریوم انزلی؛ معرفی بخش های مختلف

همه ما از زمان کودکی، به دنیای زیر آب علاقه فراوانی داشتیم، این روزها آکواریوم انزلی رویای کودکی مان را به واقعیت تبدیل کرده است. آکواریوم یکی از جاذبه های گردشگری جذابی است که علاوه بر بزرگسالان، کودکان نیز از آن لذت می برند. بنابراین اگر قصد سفر به استان گیلان را دارید، در کنار رفتن به جنگل ها، دریا، خرید از پاساژهای بزرگ انزلی، این مکان دیدنی را از دست ندهید. برای اطلاع بیشتر از قیمت آکواریوم انزلی و قسمت های مختلف آن در ادامه ما را همراهی کنید تا سفر هیجان انگیزی داشته باشید.

در مورد آکواریوم انزلی

فقط در دنیای خیالی و فیلم ها. سفر به اقیانوس. و قدم زدن کنار ماهی ها و آّبزی ها را دیده اید؟ این جاذبه گردشگری در سال 1397 افتتاح شده است. و دارای کلکسیون کاملی از انواع گونه های مختلف آبزیان می باشد. این جاذبه گردشگری 5000 آبزی، پرنده و خزنده در 200 گونه مختلف دارد. آکواریوم هایی به شکل های مختلف دیواری، روباز، استوانه ای و حوضچه ای طراحی شده است. که متناسب با نوع جانواری که در آن زندگی می کند، می باشد. این آکواریوم های هوشمند با دمایی تحت کنترل بوده و شما می توانید با آبزیان مختلف آشنا شوید.

اطلاعات دقیق و قیمت آکواریوم انزلی

شما برای دیدن این مجموعه بی نظیر، قیمتی بسیار معقول پرداخت می کنید که هر ساله با توجه به تورم این قیمت افزایش پیدا می کند. به همین دلیل قبل از مراجعه بهتر است. تماس گرفته و اطلاعات کاملی داشته باشید. هم اکنون برای افراد بالای 12 سال قیمت 140 هزار تومان در نظر گرفته شده. و افراد 3 الی 12 ساله با پرداخت کمتر می باشد. همچنین کودکان زیر 3 سال به صورت کاملا رایگان می توانند از این مجموعه لذت ببرند. آکواریوم انزلی در اکثر روزها. با در نظر گرفتن تخفیف هایی برای شرکت ها و اداره های مختلف. امکان بازدید را برای همه راحت تر کرده است.

قیمت آکواریوم انزلی

معرفی بخش های مختلف

بخش ‌های گوناگون این جاذبه گردشگری شامل، بزرگ‌ ترین تونل آکواریومی کشور، سالن بولینگ، قسمت ماهی ‌های آب شور و آب‌ شیرین، پارک لونا، شهربازی (شامل به ‌روزترین بازی‌ ها در دنیا می باشد)، رستوران بین ‌المللی و… می باشد. ترکیب همه این موارد توانسته است. فضای دل نشینی را برای افراد در تمام سنین ایجاد کند.

بررسی قسمت های دیدنی آکواریوم

آماده گشت و گذار در دنیای زیر آب هستید؟! ما در این قسمت به معرفی و بررسی تمام بخش ها پرداخته ایم. شما می توانید. همه این بخش های به یاد ماندنی. را با پرداخت همان مبلغ مناسبی که در قسمت قیمت آکواریوم انزلی آورده ایم. ببینید و لذت ببرید.

بزرگ ترین و زیباترین بخش، تونل آکواریوم انزلی

جذاب ‌ترین بخش این آکواریوم زیبا بوده و می تواند شما را در دنیای خیالی و کارتونی غرق کند. این تونل به عنوان طولانی ‌ترین آکواریوم شیشه‌ ای در ایران شناخته شده است که 40 متر طول داشته و یا 5/1 میلیو‌ن‌ لیتر آب ساخته شده است.

این تونل شیشه ‌ای، یک دید 360 درجه ای را به شما می دهد. قدم زدن در این تونل در حالی که ماهی های گوشت خوار و گیاه خوار. (ماهی های راس دم جارویی، سفره ‌ماهی، ماشه ماهی و…) به سمت شما حرکت می کنند، جذاب ترین لحظات را برایتان رقم می زند. در مورد غذا دادن به سفره ماهی ها شنیده اید؟ آن لحظه های رویایی که با رقص سفره ماهی ها و غواص ها همراه است.

بخش سالن خلیج‌ فارس

تا به حال شخصی بگوید که می تواند هم در شمال کشور باشد هم در جنوب؟! آکواریوم انزلی دارای یک سالن بزرگ می باشد که در آن ماهی های جنوبی قرار دارد. در این بخش می توانید به صورت دسته جمعه با خانواده و دوستان خود عکس های زیبا بگیرید.

سالن آرواره‌ ها

قسمت آموزشی آکواریوم انزلی متعلق به این قسمت می باشد. در شما در این قسمت می توانید آرواره های کوسه سانان را ببینید. در سالن آرواره ها، اندازه واقعی ماهی ها را دیدن نموده و از آن لذت ببرید. همان طور که میبینید، قیمت آکواریوم انزلی با توجه به بخش های متنوعی که دارد، بسیار مناسب است.

قسمت صخره‌ های مرجانی

این قسمت را ماهی ‌هایی تشکیل می دهند که در صخره‌ های مرجانی، یا مناطق سنگی زندگی می کنند. از جمله ماهی ای که در این قسمت ها وجود دارد، ماهی هامور است که یک متر و نیم بوده و در خلیج فارس وجود دارد.

دریای خزر

در قسمت دریای خزر این آکواریوم فیل ‌ماهی یا بلوگا وجود دارد. این ماهی ها که بزرگ ‌ترین ماهی دریای خزر به حساب می آیند. همچنین گران قیمت ترین خاویار جهان نیز در این بخش مشاهده می شود. آیا می خواهید دیدن این همه زیبایی را از دست بدهید؟

بخش آمازون

عکس های جنگل آمازون را دیده اید؟ شاید کمتر کسی بتواند در طول عمرش به این مکان برود. قسمت آمازون از آکواریوم انزلی، با شبیه سازی این جنگل و درخت های آن، ماهی هایی مانند اسکار ماهی، طوطی ماهی و… . ماهی های خاص جنوب شرقی آسیا و ماهی های دریاچه مالاوی، تصویری از جنگل آمازون را در پیش چشم شما ایجاد می کند. شما می توانید از سفر خود در این جنگل رویایی عکس های زیبا تهیه کرده و عکس های خود را چاپ کنید. قیمت آکواریوم انزلی با توجه به این بخش بسیار مقرون به صرفه است. شما با پراخت هزینه ای معقول می توانید. از مکانی که تلاش فراوانی برای ساختن آن کشیده شده است، دیدن کنید.

قیمت آکواریوم انزلی

غار دریایی

این قسمت از آکواریوم شبیه به غار های دریایی کارتون ها و فیلم های تخیلی است. که در دوران کودکی می دیدیم. نورپردازی حرفه ای که در این بخش انجام گرفته. تا گردش علمی متفاوتی را برای شما ایجاد می کند. در قسمت غار دریایی و زیر دریایی . 35 نوع مختلف ماهی موجود است. انیمیشن نمو را دیده اید ؟! با سفر به آکواریوم می توانید ماهی ها را از نزدیک ببینید و لذت ببرید.

کلام آخر

آکواریوم انزلی. یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری شمال کشور است. همچنین قیمت آکواریوم انزلی به دلیل مناسب و به صرفه بودن در بین افراد پیر و جوان طرفداران زیادی دارد. شما می توانید همه روزه از ساعت 11 تا 22 در این مکان زیبا حضور داشته و از تمام بخش های هیجان انگیز دیدن کنید و از سفر خود عکس های خاص بگیرید.


Leave a Comment